RepRap.sk

open source 3D tlačiareň

Kontakt

Kontaktovať nás môžeš e-mailom adresovaným na info@reprap.sk, alebo priamo formou komentáru na tejto stránke.  Nezabudni zanechať kontakt na seba ak Ti máme odpovedať.4 Comments

 1. Timotej Siničák píše:

  Dobrý deň,
  som študentom 3. ročníku na IAS v Liptovskom Mikuláši a v rámci bakalárskej práce som minulé leto postavil Prusa Mendel. Doposiaľ som ešte nepočul o slovenskej komunite RepRap. V prípad že niečo podobné zakladáte rád by som sa k vám pridal, alebo sa aspoň opýtal či už niečo podobné funguje, kde by si mohli slovenský stavitelia vymieňať rady a podobne. Bolo by to výhodnejšie ako české fórum aj pre možnosť posielania si súčiastok bez drahého českého poštovného.

 2. Peter Kulan píše:

  Zdravím Ta Timotej, mohol by si ma kontaktovat na email? začal som sa venovať 3D tlačiarniam a chcem si postaviť model Prusovej 3D tlaciarne. Rad by som sa s Tebou poradil. Dakujem

 3. Pierro Vo píše:

  Nazdar,

  chcel by som sa opytat, ci si z Bratislavy? Zaujima ma viac ohladom problematiky 3D tlaciarni, chcel by som to vidiet nazivo ako to funguje a porozpravat sa o tom.

  Rozmyslam nad vytvorenim vlastnej tlaciarne.

  MOC VELMI by si mi pomohol s tym.

  Samozrejme nic nie je zadarmo 🙂

  Ozvi sa pls.
  Dakujem

 4. Tomáš píše:

  Včera som bol v Cverne, proste geniálne. Len ma napadlo čo sa stane s našou prírodou keď si takto doma každý hromadne začne tlačiť. A máte aj nejakú FB komunitu alebo niečo kde by som sa mohol o vašich akciách dozvedieť dopredu ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *